TOPlist TOPlist TOPlist

Potrubní filtry na vodu

Víceúčelové použití potrubních filtrů na vodu

Potrubní filtry na vodu jsou hojně využívány k základní filtraci hmotných nečistot, odstraňování chloru, zápachu, zákalu apod. Jejich určení je přímo závislé na typu filtrační vložky, která je do něj aplikována. Často je také k vidění použití dvou nebo tří za sebou zapojených filtrů jako vícestupňové filtrace. V menu nad tímto textem si vyberte požadovanou velikost filtru. Filtry se liší tlakovou odolností, kdy levnější varianty jsou do 6 barů (tyto doporučujeme pro použití na studnách a vrtech) a dražší do 8 barů (tyto doporučujeme pro použití na městském řádu). Provozní tlak je uveden u každého výrobku v popisu.

Instalace potrubního filtru na vodu

Důležitá věc, kterou je třeba při montáži dodržet, je použití teflonového těsnění nebo lepidla. Při montáži se nesmí aplikovat do mosazných závitů konopí, neboť dojde k nabobtnání a následnému poškození závitu. Takto poškozený filtr není možné reklamovat.

Uvažujete o koupi vodního filtru a nevíte si rady ?

Napište nám nebo nám rovnou zavolejte a sdělte nám, co Vás trápí. Poradíme Vám a společně vybereme takové řešení, které pro Vás bude nejvhodnější.