TOPlist TOPlist TOPlist

Upravená voda.cz, s.r.o.

Naše specializace je úprava a filtrace vody

Zaměřujeme se na odželeznění vody. Odstranění tvrdosti a manganu, likvidaci bakterií, plísní a kvasinek. Odstranění dusičnanů, těžkých kovů atd. K našim klientům přistupujeme individuálně. Na základě rozboru vody vypracujeme nezávaznou nabídku a vše se zákazníky bezplatně konzultujeme. Naše služby cílíme pro domácnosti, ale také podniky i průmysl.

Úpravou vody se zabýváme od roku 1996

Každá naše realizace, instalace i dodávka služeb je s garancí kvality, poskytujeme záruční i pozáruční servis a na naše technologie držíme skladem náhradní díly. V roce 2010 jsme pro naše zákazníky zřídili internetový obchod, aby si pohodlněji mohli objednávat náhradní vložky a komponenty k již zakoupeným úpravnám a filtrům. Novým zákazníkům nabízíme kvalitní ověřené tuzemské i zahraniční výrobky ve vysoké kvalitě. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a náhradní součásti a díly během životnosti zařízení i filtrace. 

Potřebujete poradit s úpravou vody ?

Jak postupovat při výběru vhodné filtrace vody, nebo úpravny vody? Nevíte, který typ filtru, nebo úpravny je právě pro vaší vodu vhodný? Chcete, abychom Vás kontaktovali a navrhli správný postup? Chcete vypracovat nezávaznou nabídku na úpravu vaší vody?  Vše zajistíme. 

Adresa:

Upravená voda CZ, s.r.o. , Na Máchovně 1270, 266 01 Beroun

Web:

Mobil

+420 777 611 354
+420 603 182 715

Telefon

+420 311 611 354
 
 

Jaké výhody můžete získat, pokud poptáte úpravu vody na portálu vo-da.cz ?

pokračovat na poptávku úpravy vody

štítky: 

  • prodej filtrační a čistící techniky

  • prodej techniky na úpravu, filtraci a čištění vody v domácnostech 

  • prodej techniky na úpravu, filtraci a čištění vody ve výrobě