TOPlist TOPlist TOPlist

O nás

Hledáte kvalitní zařízení na úpravu vody ?

Portál vo-da.cz nabízí funkční celky pro úpravu vody konečným zákazníkům, které mají přímý vliv na zdraví spotřebitele, pouze na základě předem pečlivě zpracovaného rozboru vody a dalších náležitostí podle našich interních předpisů. Pro odbornou veřejnost máme připravený katalog funkčních celků. V kategorii úprava vody si můžete přečíst o základních problémech s vodou. 

Potřebujete upravit vodu? Svojí profesi rozumíme !

Problém s tvrdou vodou, který je obecně velmi rozšířený, vyžaduje řešení v podobě změkčení vody. Před každou koupí změkčovače vody je třeba správně posoudit jeho použití v daném místě s ohledem nejen na kvalitu vstupní vody. Pomůžeme Vám z vody odstranit železo, mangan, dusičnany, dusitany, amonné ionty, bakterie, viry, plísně, zápach, zákal a další nežádoucí látky.

Velmi zodpovědně je třeba postupovat při jakémkoli zásahu úpravy vody, neboť jde o vodu, která má přímý vliv na zdraví osob, a proto Vám doporučujeme, abyste se na nás s důvěrou obrátili, ať už se bude jednat o jakýkoli problém s vodou. 

Akreditované rozbory vody vhodné pro kolaudaci ...

... a nejen ty u nás pořídíte za opravdu velmi výhodných podmínek a bez starostí. Jako první firma v ČR nabízíme profesionální komplexní službu rozboru vody od doručení steriliních vzorkovnic, jejich svozu do laboratoře až po zaslání protokolu s výsledky. Navštivte sekci rozbory vody a objednejte si službu ještě dnes ! Ušetříte si mnoho času, který můžete efektivně využít. 

Testery a měřáky Hanna Instruments 

V naší nabídce naleznete sortiment značky Hanna Instruments. pH metry, checkery na jednotlivá stanovení železa, chloru, dusičnanů a dalších látek, testery bazénové vody, měření tvrdosti vody a mnoho dalšího pro různé aplikace u nás pořídíte za ceny výhradního distributora Hanna Instruments Czech s.r.o.