TOPlist TOPlist TOPlist

Filtry na opravdu čistou a pitnou vodu

Máte zdroj vody, který není zcela stoprocentní? Teče Vám z kohoutku voda, která není úplně pitná? Snadná pomoc: Stačí použít vhodnou úpravu vody a můžete mít vodu prvotřídní kvalityÚprava vody nabízí funkční, rychlé a spolehlivé řešení. Může Vám pomoci od nežádoucích látek jako je nadměrné množství železa, manganu, stejně tak jako úprava vody pomůže, pokud máte příliš tvrdou vodu, která Vám ničí spotřebiče a nádobí, nebo vodu s obsahem dusičnanů.

Kvalitu vody z vodovodu nebo vody z Vaší studny dokážete ovlivnit jen stěží nebo vůbec ne. Přesto se vhodnou úpravou vody dá hodně zachránit. V našem sortimentu najdete bohatou nabídku řešení pro úpravu vody.  Nabízíme i jednoduchá zařízení, jako jsou například sprchový filtr odstraňující zápach, chlor a hmotné nečistoty, nebo pračkový filtr, který zabraňuje tvorbě vodního kamene u pračky nebo myčky. Kromě častých problémů s železem, manganem či dusičnany Vám pomůžeme i s odstraněním bakterií a navrhneme a zrealizujeme systém bezchemické bio úpravy.  

Abychom mohli navrhnout nejvhodnější technologii úpravy vody, neobejdeme se bez rozboru vody. Základní rozbor vody u Vás provedeme a na základě jeho výsledků Vám vypracujeme návrh nejefektivnějšího řešení. Společně potom navrhneme zařízení přesně na míru Vašim potížím s kvalitou vody. Pracujeme operativně, a tak Vám pomůžeme najít řešení velmi rychle. Nabízíme Vám nejen úpravu vody, ale komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu.

Dopřejte si skutečně kvalitní upravenou vodu. Obraťte se na nás, pomůžeme i Vám!