TOPlist TOPlist TOPlist

Zajistěte si rozbor vody, ať víte, co pijete !

Kvalitní pitné vody u nás neustále ubývá. Mnoho vodních zdrojů se potýká s různým typem znečištění, ať už jde o mechanické nečistoty, bakteriální znečištění či důsledky intenzivní zemědělské výroby, zejména nadměrné množství dusičnanů. Abyste doopravdy věděli nejen co pijete, je třeba zjistit přesné složení vody, která teče z Vašeho kohoutku. 

Rozbory vody se stávají aktuální nejen pro vlastní zdroje vody, ale i pokud si nejste jisti kvalitou vody z vodovodu. Nekvalitní voda bývá častou příčinou různých zdravotních komplikací, především alergií. Nabízíme Vám rozbory pitné vody nejen z vodovodů, ale i rozbory odpadních vod nebo rozbory vody v bazénech.

Rozbory vody, které naše firma nabízí, si můžete objednat přesně na míru. Kromě základních rozborů můžete objednávat i rozbory zaměřené na případná konkrétní rizika, která chcete vyloučit. Pomocí rozboru vody lze také například ověřit kvalitu upravené vody. Vyberte si rozbor přesně podle Vašich potřeb.

Rozbory pitné vody Vám nabízíme ve variantách orientační, krácené nebo úplné. Pro potřeby zjištění kvality bazénové vody Vám nabízíme rozbor vody v kráceném rozsahu a specializovaný rozbor, zaměřený na přítomnost agresivních látek, vhodný pro hygienickou kontrolu. Pokud potřebujete prověřit kvalitu užitkové vody, provedeme Vám její komplexní rozbor. Pro potřeby doložení kvality přečištěných vod využijte rozbor odpadních vod

Zjištěním kvality ale naše služby nekončí. Jsme připraveni Vám nabídnout komplexní služby na míru při potřebě úpravy vody a její filtrace. Navrhneme Vám optimální řešení úpravy vody podle Vaší situace a provedeme jeho kompletní instalaci včetně záručního i pozáručního servisu a údržby. Chcete-li mít skutečně kvalitní vodu, obraťte se na nás.